• Open-Hours:10 am to 7pm
  • info@themeansar.com

Ceo Mesajı

Şub 23, 2021 Uncategorized @tr

Tutkumuz paslanmaz ve metal sektöründe, yüksek performanslı, dünyanın en güvenilir ve en saygın şirketlerinden biri olmak! 50 ülkeye ihracat potansiyeli olan, çalışanları ile farklı karakter zenginlikleri kucaklayan bir organizasyonuz.

Geniş ürün portföyümüz, farklı coğrafyaların kültürel zenginliklerini yansıtan çalışanlarımız ile her gün bir öncekinden daha iyiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Titiz, üretken ve yenilikçi yapımız ile paslanmaz sektöründe hedefimiz sadece pazarın en büyüğü olmak değil, asıl olan global sektörün seçtiği olmaktır.

Verdiğimiz ve vereceğimiz sözleri tutmak, değişmeden dönüşmek; eski tecrübelerimizin üzerine, köklerimizden de güç alarak yenilenmek üzerine çalışıyoruz. Bu dönüşüm, pazarın lideri olma yanında, sürdürülebilir bir hizmeti de sağlama yolculuğumuzun temelidir.

İyi fiyat ve iyi hizmet için personel eğitimleri en çok önemsediğimiz konudur. Bunun sürekliliği ise sürdürülebilir başarınımızın temelini oluşturmaktadır. Sektör için tüm adımlarımızda yoğun bir eğitimi esas alıyoruz. Eğitimle dönüşüp, sürdürülebilir ve kalıcı bir gelenek yaratacağız.

Deniz KOCA

Yönetim Kurulu Başkanı